Niemcy, 2 marki, 1901

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:44:20
349973
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1901, Berlin, 200. rocznica ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowane
Literatura: AKS 136, Jaeger 105

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 77

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  80 zł
7)  60 zł