Niemcy, 3 marki, 1914 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1914 A

Niemcy, 3 marki, 1914 A

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:44:00
347843
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1914 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 132, Jaeger 113

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 75

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł