Niemcy, 3 marki, 1913

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1913

Niemcy, 3 marki, 1913

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:43:00
347845
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1913, Berlin, 100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 139, Jaeger 110

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 152

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  70 zł
10)  60 zł