Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:39:00
347796
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871 A, Berlin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 118, Davenport 785, Thun 272

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 166

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  140 zł
6)  125 zł
7)  120 zł