Niemcy, talar, 1840 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1840 A

Niemcy, talar, 1840 A

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:38:20
347791
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1840 A, Berlin
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 17, Davenport 763, Thun 250

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 135

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  430 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  185 zł