Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:34:20
350035
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II (1864–1886) - system talarowy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871, Monachium, wybity z okazji zwycięstwa nad Francją
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczony, patyna
Literatura: AKS 188, Davenport 615, Thun 107

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 218

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  310 zł
4)  280 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  180 zł
9)  170 zł
10)  160 zł