Polska, 50 złotych, 1972

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 50 złotych, 1972

Polska, 50 złotych, 1972

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:05:20
348247
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 50 złotych, 1972, Warszawa, Fryderyk Chopin 1810–1849
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, stemple lustrzane, nakład 49.999 sztuk, moneta bez kapsla, jasna patyna
Literatura: Parchimowicz 256a

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 80

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  30 zł