Polska, 100 złotych, 1974

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:04:40
349454
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1974, Warszawa, Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 625, nakład 50.000 sztuk, stemple lustrzane, minimalne uszkodzenie obrzeża
Literatura: Parchimowicz 269b

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 64

1)  30 zł