Polska, 1 złoty, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:59:40
349610
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta umyta, ale ładnie zachowana, patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 323

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  280 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł
14)  200 zł
15)  200 zł
16)  190 zł
17)  170 zł
18)  165 zł
19)  150 zł