Polska, 10 złotych, 1939

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:47:00
349197
Stan zachowania: II+/II, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: płytkie rysy na rewersie, patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 98

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  210 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł