Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:41:20
349630
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 240

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  580 zł
4)  540 zł
5)  490 zł
6)  450 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  290 zł
10)  280 zł
11)  270 zł