Polska, szeląg, 1763 ICS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szeląg, 1763 ICS

Polska, szeląg, 1763 ICS

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:31:40
349565
Opis: Polska - August III (1733–1763) - miasto Elbląg, szeląg, 1763 ICS, Elbląg, interpunkcja I• C - •S•
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNCE 384 (R2), Kahnt 764, Kop. 7168 (R2), Merseb. 1817, Pfau 588

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 225

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  75 zł
9)  55 zł
10)  48 zł