Polska, półtalar wikariacki, 1742

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:30:40
349851
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, półtalar wikariacki, 1742, Drezno, Aw: Król na koniu w prawo, D G FRID AUG REX POL DUX SAX ARCHIMARESCHALL & ELECT, Rw: Tron, na nim korona i berło w tle Orzeł z insygniami królewskimi, IN PROVIINCIS IUR SAXON PROVISOR ET VICARIUS 1742
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.67 g
Literatura: Kahnt 640, Kohl 521, Kop. 11532 (R3), Merseburger 1701

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 237

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 000 zł
4)  1 900 zł
5)  1 500 zł
6)  1 450 zł
7)  1 400 zł
8)  1 350 zł