Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:20:40
349564
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Wizerunek nieczytelny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.1 mm, 0.99 g, gięty

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 93

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  24 zł