Niemcy, denar typu OAP

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, denar typu OAP

Niemcy, denar typu OAP

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:20:20
349132
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, Aw: Krzyż grecki, w kątach O-D-D-O, legenda, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, z prawej kulka, ATEAHLHT
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 20.0 mm, 1.49 g, gięty, patyna
Literatura: Hatz typ IV

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 138

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  40 zł
6)  32 zł