Samanidzi, dirham, 359 AH

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Samanidzi, dirham, 359 AH

Samanidzi, dirham, 359 AH

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:17:00
349146
Opis: Samanidzi - Mansur I ibn Nuh (350–365 AH/AD 961–976), dirham, 359 AH, Samarkanda, emisja ze 112 surą Koranu na rewersie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 29.5 mm, 3.68 g, lekko gięty, patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 77

1)  60 zł
2)  55 zł