Samanidzi, dirham, 354 AH

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Samanidzi, dirham, 354 AH

Samanidzi, dirham, 354 AH

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:16:40
349107
Opis: Samanidzi - Mansur I ibn Nuh (350–365 AH/AD 961–976), dirham, 354 AH, Balkh
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.0 mm, 3.79 g, patyna, pęknięcia, wykruszenia

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 80

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł