Samanidzi, dirham, 33\ AH

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Samanidzi, dirham, 33\ AH

Samanidzi, dirham, 33\ AH

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:16:00
349108
Opis: Samanidzi - Nuh II bin Nasr (331–343 AH/AD 943–954), dirham, 33\ AH, mennica nieczytelna
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 32.0 mm, 3.53 g, patyna

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 71

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł