Cesarstwo Rzymskie, denar, 101–102

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:08:40
349121
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 101–102, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM, Rw: Wiktoria stojąca na wprost, z głową w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, P M TR P COS IIII P P
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.70 g, patyna, moneta głucha
Literatura: RIC 58, C. 240

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 91

1)  48 zł