Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:06:20
349549
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Paflagonia - Sinope, brąz, I w. pne, Aw: Tarcza Zeusa (Egida) z głową Gorgony; Rw: Nike krocząca w prawo, trzymająca gałązkę palmową, [ΣΙΝ] - ΩΠΗΣ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.9 mm,
Literatura: SNG Cop. 308-309, SNG BM Black Sea 1536-1540

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 162

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  48 zł