wydawnictwa zagraniczne, Wesolowski Zdzislaw P. – Polish Orders, Medals, Badges and Insignia Milita..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 11-07-2022 18:00
Zakończenie: 21-07-2022 20:00:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:00:40
350041
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Wesolowski Zdzislaw P. – Polish Orders, Medals, Badges and Insignia Military and Civilian Decorations 1705-1985, Miami 1986, ISBN 0937527009
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 402 strony formatu nieco mniejszego od A4, oprawa miękka, bogato ilustrowany katalog polskich orderów, odznaczeń, odznak oraz dokumentów, podniszczona okładka, ucięty fragment strony przedtytułowej (bez szkody dla tekstu) oraz blok rozklejony w jednym miejscu (bez luźnych stron)

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158