wydawnictwa zagraniczne, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-16..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 20:00:20
349047
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-1640, Gustav II Adolph orts 1628-1631, Carl X Gustav orts 1656-1658, Lwow 2021, ISBN 9786178055103, egzemplarz nr 120
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 302 strony formatu A4, twarda oprawa, najnowsze, numerowane wydanie specjalistycznego opracowania polskich ortów z XVII wieku, w tym ortów Jana Kazimierza, delikatnie przetarta przednia okładka

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 385

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  620 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł