Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:49:00
338051
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 1/2 kopiejki, 1912 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, blask menniczy
Literatura: Bitkin 272, Brekke 23, Kazakov 428

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 59

1)  36 zł