Szwajcaria, 1 frank, 1962 B

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Szwajcaria, 1 frank, 1962 B

Szwajcaria, 1 frank, 1962 B

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:49:20
345775
Opis: Szwajcaria - Konfederacja od 1848, 1 frank, 1962 B, Berno
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: HMZ 2-1204xx

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 47

1)  20 zł
2)  18 zł