Polska, Bazylika Mariacka w Gdańsku, 1974 (?)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 22:06:20
344387
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Bazylika Mariacka w Gdańsku, 1974 (?), Widok bazyliki Mariackiej, BAZYLIKA + PANNY MARYI + GDAŃSK, na stronie odwrotnej ZS74
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 97.9 x 100.3 mm, 441.93 g

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 70

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  34 zł
4)  30 zł