Francja, medal nagrodowy - przemysł elektryczny, 1960

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:57:40
339293
Opis: Francja - XX wiek, medal nagrodowy - przemysł elektryczny, 1960, sygnowany RAY PELLETIER, Aw: Półnaga kobieta z piorunami, w tle planeta, Rw: Mężczyźni pracujący przy budowie generatora elektrycznego, SYNDICAT GENERAL DE LA CONSTRVCTION ELECTRIQVE, w odcinku CONSCIENCE PROFESSIONNELLE VALEVR TECHNIQVE ESPRIT D'EQVIPE FIDELITE A LA TACHE, poniżej wygrawerowane CLARA BRES 1960
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 67.5 mm, 155.49 g, pięknie zachowany, na obrzeżu BRONZE

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 109

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  32 zł