Zakończenie: 30-06-2022 20:00 ÷ 22:45
Polska, Erygacja parafii P.w. Św. Barbary, 1990
346295
Aw: Herb Staszowa, po bokach po dwa skrzyzowane młoty, ni... | I/I- |
20 zł szac. 30 zł 60 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 200 lat kopalni węgla kamiennego, 1991
346302
Aw: Św. Barbara z księgą, kielichem z hostią oraz strusim... | I |
28 zł szac. 30 zł 83 wyświetleń |
2 | zakończona | |
346303
22 zł szac. 30 zł 83 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, kopia medalu z "Pocztu królów polskich" – Stefan Batory, XIX wiek
348629
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura I•I•REICHEL•E•, STE... | III+ |
330 zł szac. 50 zł 244 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Dr Władysław Terlecki, 1978
346283
Aw: Popiersie 3/4 w lewo, z prawej PTAiN / 1977, DR WŁADY... | I |
34 zł szac. 50 zł 70 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Niepodległość Polski, 1985
348605
Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego na wprost, wokoło napis... | I |
55 zł szac. 30 zł 83 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Nestor Peczerski, 1986
346289
Aw: Postać kronikarza piszącego przy pulpicie, niżej napi... | I |
60 zł szac. 60 zł 82 wyświetleń |
3 | zakończona | |
346290
110 zł szac. 60 zł 79 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Za Zasługi dla Kościoła Kieleckiego, 1990
346293
Aw: Matka Boża z Dzieciątkiem, niżej MATKA • BOSKA • ŁASK... | I |
70 zł szac. 50 zł 100 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 60. rocznica powrotu oo. Paulinów na Wegry, 1994
346298
Aw: Kartusz z herbem Paulinów, niżej 1934–1994, SZEŚĆDZIE... | I |
105 zł szac. 60 zł 71 wyświetleń |
3 | zakończona |