Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:34:00
343678
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 46.0 x 46.1 mm, 28.20 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 153

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  16 zł