Włochy, 500 lirów, 1959 R

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Włochy, 500 lirów, 1959 R

Włochy, 500 lirów, 1959 R

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:31:40
340113
Opis: Włochy - Republika od 1947, 500 lirów, 1959 R, Rzym
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 11 g, patyna
Literatura: KM 98

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  32 zł