Wielka Brytania, 2 szylingi (floren), 1945

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:31:00
340111
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), 2 szylingi (floren), 1945, Londyn
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 11.3 g, miejscowa patyna
Literatura: S. 4081, KM 855

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 74

1)  44 zł
2)  42 zł