Szwajcaria, lot 2 monet, 1965 B

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:28:00
340147
Opis: Szwajcaria - Konfederacja od 1848, lot 2 monet, 1965 B, Berno, 1 frank oraz 2 franki
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, razem 2 sztuki, patyna
Literatura: KM 24, 21

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 58

1)  55 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  32 zł