Szwajcaria, 5 franków, 1967 B

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Szwajcaria, 5 franków, 1967 B

Szwajcaria, 5 franków, 1967 B

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:27:40
340140
Opis: Szwajcaria - Konfederacja od 1848, 5 franków, 1967 B, Berno
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 15 g, patyna
Literatura: HMZ 2-1200q

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 62

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  36 zł