Rosja, 25 kopiejek, 1857 СПБ ФБ

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:23:40
343364
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), 25 kopiejek, 1857 СПБ ФБ, Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Adrianov 1857, Bitkin 55

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 143

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  50 zł