Rosja, 5 kopiejek, 1796 KM

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, 5 kopiejek, 1796 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1796 KM

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:22:00
343360
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), 5 kopiejek, 1796 KM, Suzun
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, uszkodzenie krążka na awersie
Literatura: Btikin 814 (R), Brekke 310, Diakov 833

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 154

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  160 zł
5)  120 zł
6)  95 zł