Niemcy, talar, 1865 B

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:16:40
343811
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V (1851–1866), talar, 1865 B, Hanower, 50. Rocznica zwycięstwa pod Waterloo nad Napoleonem Bonaparte
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: AKS 160, Davenport 684, Thun 176

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 162

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  340 zł
7)  320 zł
8)  310 zł
9)  300 zł