Litwa, 5 litów, 1936

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Litwa, 5 litów, 1936

Litwa, 5 litów, 1936

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:13:20
340037
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 5 litów, 1936, Kowno, Jonas Basanavičius
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, 9 g, patyna
Literatura: Parchimowicz 12, Ivanauskas 9PR3-3

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 87

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  60 zł
9)  30 zł