Litwa, 10 litów, 1936

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Litwa, 10 litów, 1936

Litwa, 10 litów, 1936

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:12:20
340020
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 10 litów, 1936, Kowno, Wielki Książe Witold
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, 18 g, patyna
Literatura: Parchimowicz 13, Ivanauskas 10PR3-3

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 113

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł