Kostaryka, 25 colones, 1970

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Kostaryka, 25 colones, 1970

Kostaryka, 25 colones, 1970

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:12:00
343719
Opis: Kostaryka - Republika od 1839, 25 colones, 1970, Filadelfia
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999", 53.73 g, miejscowa patyna, stemple lustrzane, nakład 6.800 sztuk
Literatura: KM 194

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 92

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  120 zł