Kanada, 5 dolarów, 2016

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Kanada, 5 dolarów, 2016

Kanada, 5 dolarów, 2016

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:11:40
343720
Opis: Kanada - Elżbieta II (od 1952), 5 dolarów, 2016, Ottawa, ze znakiem Supermana znanego z serii komiksów wydawanych przez DC Comics
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999" wagi 1 uncji, pięknie zachowane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: KM UC 290

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 110 zł
Ilość odsłon: 112

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  135 zł