Czechosłowacja, 100 koron, 1949

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:04:40
340089
Opis: Czechosłowacja, 100 koron, 1949, Kremnica, 70. rocznica urodzin Józefa Stalina
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 14 g, patyna
Literatura: KM 30

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 86

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  42 zł