Czechosłowacja, 20 koron, bez daty (1937)

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:04:20
340064
Opis: Czechosłowacja, 20 koron, bez daty (1937), Kremnica, Tomáš Garrigue Masaryk
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 700, 12 g, patyna
Literatura: KM 18

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 70

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł