Polska, 20 złotych, 2010

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 20 złotych, 2010

Polska, 20 złotych, 2010

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:57:40
343667
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2010, Warszawa, Artur Grottger (1837–1867)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 28 g, stemple lustrzane, nakład 60.000 sztuk, moneta w plastikowym pudełku, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 1179

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 57

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  110 zł