Polska, 1 grosz, 1816 B

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 grosz, 1816 B

Polska, 1 grosz, 1816 B

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:39:00
343540
Opis: Polska - Zabór pruski - Wielkie Księstwo Poznańskie - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), 1 grosz, 1816 B, Wrocław
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna, rysy na rewersie
Literatura: F.u.S. 1330, Henckel 4047, Olding 159, Plage 57, v.Schrötter 268, Slg. Marienburg 4946

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 66

1)  32 zł
2)  30 zł