Polska, 1 grosz, 1812

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 grosz, 1812

Polska, 1 grosz, 1812

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:38:40
343534
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 1 grosz, 1812, Warszawa, cyfry daty i litery I B szeroko
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: H-Cz. 3476, Kahnt 1280, Kop. 3674, Plage 71

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 118

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  36 zł