Polska, szeląg, 1808 M

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szeląg, 1808 M

Polska, szeląg, 1808 M

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:37:40
343537
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1808–1812), szeląg, 1808 M, Gdańsk
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 2, CNG 442.I, Jaeger 152, Olding D5, Plage 46

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 167

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  42 zł
9)  38 zł
10)  36 zł