Polska, trojak, 1765

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1765

Polska, trojak, 1765

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:36:00
343922
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - miasto Toruń, trojak, 1765, Toruń, gwiazdą rozpoczynającą napis na rewersie, duże cyfry daty, poniżej tarczy miejskiej inicjały mincerza mennicy S-B (Szymona Brückmana)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny jak na ten typ monety
Literatura: CNCT 1813, Iger T.65.1.b (R3), H-Cz. 3047, Parchimowicz SAP 202.b, Berezowski 2.25 zł

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 596

1)  1 100 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  700 zł
5)  680 zł
6)  560 zł
7)  520 zł
8)  470 zł
9)  450 zł
10)  430 zł
11)  410 zł
12)  400 zł
13)  190 zł
14)  180 zł