Polska, grosz, 1788 EB

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1788 EB

Polska, grosz, 1788 EB

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:35:00
343527
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1788 EB, Warszawa, wąskie wiązanie wieńca
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 5.z, Plage 129, Plage-miedź 171

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 196

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  50 zł
8)  48 zł
9)  46 zł