Polska, halerz, 1746 FWôF

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, halerz, 1746 FWôF

Polska, halerz, 1746 FWôF

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:32:20
343521
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, halerz, 1746 FWôF, Drezno
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Kahnt 619, Kop. 11159, Merseb. 1765

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 327

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł