Polska, ort, 1663

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1663

Polska, ort, 1663

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:30:40
343786
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1663, Kraków, w legendzie na awersie S M D L R P, na rewersie herb Ślepowron i MONE NOV ARG...w legendzie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1770, Kurp. 452

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 270

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł