Polska, grosz, 1626

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1626

Polska, grosz, 1626

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:27:00
343449
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, grosz, 1626, Gdańsk, końcówka legendy awersu PR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 150.IIIa, Kop. 7476 (R)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 222

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  175 zł
5)  105 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  85 zł
9)  65 zł
10)  60 zł